Tradiční velikonoční řehtání bude trochu jinak. Všichni, kdo budete mít chuť podpořit tuto akci, vyjděte ve stanovenou dobu před svůj dům a společně budeme cca 5 minut řehtat ( drkat).

8. - 13. 4. 2020 začátek od 13:59
"akce pro celou rodinu"
Obec Nezdice - Nezdice č.p. 46

Letošní velikonoční řehtáni bude trochu jiné, nemůže se uskutečnit vybírání po domech, ani obcházení s pomlázkou, ale přesto si tuto tradici chceme připomenout. Všichni, kdo budete mít chuť podpořit tuto akci, vyjděte ve stanovenou dobu před svůj dům a společně budeme cca 5 minut řehtat( drkat).

Zobrazit více

Bohoslužby o velikonocích - bez účasti lidu

5. - 13. 4. 2020
"firemní akce"
Obec Řenče - Obec Řenče

.

Zobrazit více

V pondělí 3. února 2020 začíná letní semestr VU3V, tentokráte na téma Leonardo da Vinci (1452-1519): renesanční uomo universale

3. 2. 2020 od 09:30 - 20. 4. 2020 do 09:30
"přednáška"
budova OÚ Nezdice - Nezdice 46, Nezdice

Chcete se i Vy stále vzdělávat a rozšiřovat si své vědomosti? V našem konzultačním středisku je možné studovat různá témata v malé skupince Vašich seniorských vrstevníků, kteří mají - podobně jako Vy - zájem o plnohodnotně strávený čas při získávání nových poznatků. Příjemné pro Vás může být i seznámení se s novými „spolužáky“, se kterými můžete sdílet i další aktivity volného času. Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze obohatila nabídku výuky Univerzity třetího věku (U3V) o Virtuální U3V, která Vám dává možnost zájmového vysokoškolského studia přímo v místě Vašeho bydliště. Neváhejte a přijďte mezi nás!

TO NEJ...

1. 2. 2020 od 14:00 - 31. 8. 2020 do 17:00
"výstava nezařazená"
Dům historie Přešticka - Přeštice

Výstava vybraných předmětů ze sbírky Domu historie Přešticka získaných darem, koupí či nálezem za dvacet let naší činnosti.