Tradiční velikonoční řehtání bude trochu jinak. Všichni, kdo budete mít chuť podpořit tuto akci, vyjděte ve stanovenou dobu před svůj dům a společně budeme cca 5 minut řehtat ( drkat).

8. - 13. 4. 2020 začátek od 13:59
"akce pro celou rodinu"
Obec Nezdice - Nezdice č.p. 46

Letošní velikonoční řehtáni bude trochu jiné, nemůže se uskutečnit vybírání po domech, ani obcházení s pomlázkou, ale přesto si tuto tradici chceme připomenout. Všichni, kdo budete mít chuť podpořit tuto akci, vyjděte ve stanovenou dobu před svůj dům a společně budeme cca 5 minut řehtat( drkat).

Zobrazit více

Bohoslužby o velikonocích - bez účasti lidu

5. - 13. 4. 2020
"firemní akce"
Obec Řenče - Obec Řenče

.

Zobrazit více

V pondělí 3. února 2020 začíná letní semestr VU3V, tentokráte na téma Leonardo da Vinci (1452-1519): renesanční uomo universale

3. 2. 2020 od 09:30 - 20. 4. 2020 do 09:30
"přednáška"
budova OÚ Nezdice - Nezdice 46, Nezdice

Chcete se i Vy stále vzdělávat a rozšiřovat si své vědomosti? V našem konzultačním středisku je možné studovat různá témata v malé skupince Vašich seniorských vrstevníků, kteří mají - podobně jako Vy - zájem o plnohodnotně strávený čas při získávání nových poznatků. Příjemné pro Vás může být i seznámení se s novými „spolužáky“, se kterými můžete sdílet i další aktivity volného času. Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze obohatila nabídku výuky Univerzity třetího věku (U3V) o Virtuální U3V, která Vám dává možnost zájmového vysokoškolského studia přímo v místě Vašeho bydliště. Neváhejte a přijďte mezi nás!

TO NEJ...

1. 2. 2020 od 14:00 - 31. 8. 2020 do 17:00
"výstava nezařazená"
Dům historie Přešticka - Přeštice

Výstava vybraných předmětů ze sbírky Domu historie Přešticka získaných darem, koupí či nálezem za dvacet let naší činnosti. Výstava měla podle původního plánu končit 17. 5. 2020. Kvůli nouzovému stavu, kdy byla muzea uzavřena, je výstava prodloužena. Expozice v obou výstavních sálech jsou k vidění do neděle 7. června. Část výstavy v přízemí pak až do 30.8.2020.