Den za obnovu lesa – Přírodní park Kornatický potok - Maršál

Plzeňský kraj
Den za obnovu lesa – Přírodní park Kornatický potok
Lesy České republiky, s.p., vás zvou na Den za obnovu lesa. Je to den, který nás spojí v úsilí čelit mimořádné kalamitě v našich lesích tím, že společně tento den symbolicky zahájíme výsadbu nových lesů, které budou růst po další generace.
Přijďte nás i se svými blízkými podpořit v Den za obnovu lesa. Kromě výsadby sazenic si můžete vyzkoušet i lesnické dovednosti, prověřit si své znalosti a v příjemném prostředí se také určitě dobře pobavíte. Rádi bychom upozornili, že osoby mladší 15 let mohou sázení a další práce v lese provádět jen se souhlasem zákonného zástupce.
Spolu s našimi lesáky i známými osobnostmi z vašeho regionu přidáte svůj první stromek ke společnému úsilí nazvanému Sázíme lesy nové generace.
Svoji účast pro Plzeňský kraj potvrdil i Vladimír Jarý (házenkář, olympijský medailista), Miroslav Varga (sportovní střelec, olympijský medailista) a Kateřina Emmons (sportovní střelkyně, olympijská medailistka).
Skupinám nad 10 zájemců doporučujeme předem kontaktovat koordinátora: jakub.strunc@lesycr.cz

Datum konání: 19. 10. 2019 začátek od 10:00, délka 6 hodin

Místo konání: ostatní, ostatní