Tradiční velikonoční řehtání bude trochu jinak. Všichni, kdo budete mít chuť podpořit tuto akci, vyjděte ve stanovenou dobu před svůj dům a společně budeme cca 5 minut řehtat ( drkat).

obrázek Letošní velikonoční řehtáni bude trochu jiné, nemůže se uskutečnit vybírání po domech, ani obcházení s pomlázkou, ale přesto si tuto tradici chceme připomenout. Všichni, kdo budete mít chuť podpořit tuto akci, vyjděte ve stanovenou dobu před svůj dům a společně budeme cca 5 minut řehtat( drkat).

Datum konání: 8. 4. 2020 - 13. 4. 2020 začátek od 13:59

Místo konání: Obec Nezdice, Nezdice č.p. 46

Typ akce: ostatní

Organizátor: Obec Nezdice

Doba trvání: 5.4 dní

Milí spoluobčané,

letošní velikonoční řehtáni bude trochu jiné, nemůže se uskutečnit vybírání po domech, ani obcházení s pomlázkou, ale přesto si tuto tradici chceme připomenout. Všichni, kdo budete mít chuť podpořit tuto akci, vyjděte ve stanovenou dobu před svůj dům a společně budeme cca 5 minut řehtat( drkat).

ZELENÝ ČTVRTEK: v 17 hodin

VELKÝ PÁTEK: v 17 hodin

BILÁ SOBOTA: v 9 hodin

Krásné velikonoční svátky, těšíme se na hojnou účast, a i když se všichni nemůžeme sejít osobně, alespoň se uslyšíme a možná vira zaženeme.

Vaše starostka Hana Bouchnerová

Vytvořeno: 8. 4. 2020