V létě ti řeknu jak se mám - kino Chlumčany

V létě ti řeknu jak se mám - kino Chlumčany komedie Slovensko/Česko 2022, mládeži přístupné.

Datum konání: 10. 1. 2023 začátek od 19:00, délka 111 minut

Místo konání: Kulturní dům - kinosál, Komenského 377, Chlumčany, 33442

Typ akce: kino-film

Organizátor: Obec Chlumčany

Doba trvání: 111 minut

Plné vstupné: 100 Kč

Poznámka: Vstupenky na místě před představením.

Komedie Slovensko/Česko 2022, mládeži přístupné.

Upoutávka na https://www.youtube.com/watch?v=V1tsXxm7YxY

Těsně před Vánoci oznámí Ivaně (Tereza Kostková), která žije jen pro rodinu, její manžel Martin (Marián Miezga) věc, která jí zničí svátky, a o které ví jen jejich společná kamarádka Adriana (Dana Rogoz), rozvodová právnička. Ta se jako jediná z party nevdala a nemá děti. Žije sama, ale udržuje poměr se svým šéfem Filipem (Martin Hofmann). Další z party Ela (Andreea Vasile) je známá televizní moderátorka, která vede harmonický život s překladatelem knih Andrejem (Ondřej Sokol) a jejich desetiletými dvojčaty, no jej do doby než se nečekaně objeví její bývalá láska David (Ján Koleník). Partu uzavírá majitel restaurace Vláďa (Pavel Bartos), který se po rozvodě s Věrou (Soňa Norisová) podruhé oženil s mladší Broňou (Dominika Morávková). Po zkušenostech z minulého vztahu si nepřeje, aby jeho žena pracovala, tak Broňa dělá všechno pro to, aby se o jejích pracovních aktivitách nedozvěděl. Ela jí v tom pomáhá. Spleť tajemství, které mají mezi sebou nejen páry, ale i samotní přátelé, se začnou ještě víc zamotávat, když se na Adrianu obrátí manželka premiéra (Petra Vajdová) a chce svého muže (Jaroslav Plesl) opustit v čase předvolební kampaně… (Falcon)

Vytvořeno: 2. 1. 2023
Poslední aktualizace: 2. 1. 2023 09:44