Dnes je úterý, 19. 6. 2018, 18:17:59

Svátek má Leoš

19. 6. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Vážení a milí,

srdečně zveme všechny rodiče na úvodní cca dvouhodinový seminář

Co z toho našeho kluka/holky bude?“

v úterý 13. března 2018 od 17,00 hod. v konferenčním sálku KKC Přeštice

MAS Aktivios, z.s. ve spolupráci s Info Kariéra (informačně vzdělávací středisko Plzeňského kraje -http://www.infokariera.cz/kdo-jsme-co-chceme ) pořádá pro rodiče především "druhostupňových" ratolestí seminář (úvodní dalo by se říci :-), který se bude zabývat především současným přístupem ke kariérovému poradenství, vlivem rodičů na výběr kariérní cesty svých dětí a otázkou komunikace mezi rodiči a dětmi na téma kariéra.

• Kariérové poradenství – co to je, jak ho chápat, trendy
• Dovednosti pro řízení vlastní kariéry
• Vliv rodičů na rozhodování dětí - jak ho rodiče využívají/zneužívají
• Komunikace – jak dítě podpořit a nedusit
• Informační zdroje a možnosti, diskuze

Seminář je zdarma v rámci projektu Zpracování Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání pro ORP Přeštice

Z organizačních důvodů budeme rádi, potvrdíte-li nám Vaši případnou účast na tel. 721 759 772 nebo info@mas-aktivios.cz

Více informací u Mgr. Martiny Hanzlíková, tel. 721 759 772, info@mas-aktivios.cz, www.mas-aktivios.cz

Návrh Strategického rámce pro ORP Blovice k připomínkování do 24.11.2016

Návrh Strategického rámce pro ORP Blovice k připomínkování do 24.11.2016

Vážení zájemci o vzdělávání v ORP Blovice, rádi bychom Vám představili návrh prvního krátkého dokumentu vzniklého  v rámci projektu Zpracování Místního akčního plánu vzdělávání pro SO ORP Blovice tzv. Strategický rámec MAPu, který reflektuje v obecné rovině potřeby v oblasti vzdělávání v našem regionu. Na základě těchto potřeb jsme ve spolupráci s aktéry ve vzdělávání navrhli priority a cíle, k nimž by měla směřovat dílčí opatření a aktivity, které budou v území projednávány v nejbližším období.

Návrh Strategického rámce MAP pro ORP Blovice

Společnou snahou je zvýšit kvalitu vzdělávání v ORP Blovice, propojit co nejvíce subjektů a zapojit je do diskuze o tom, kdo, co a jak může pro vzdělávání na Blovicku udělat. Budeme rádi, když nám sdělíte své postřehy a připomínky k návrhu Strategického rámce a když se tak aktivně zapojíte do Místního akčního plánování Vzdělávání v ORP Blovice.

Tento dokument bude předložen ke schválení Řídícímu výboru Místního akčního plánu vzdělávání pro ORP Blovice dne 28.11. 2016 a tímto se nyní zveřejňuje  k připomínkování partnerům i široké veřejnosti. Zároveň informujeme, že dokument bude v dalším období  průběžně aktualizován na základě sesbíraných podkladů z území. Jeho finální a závazná verze bude předložena Řídícímu výboru MAP SO ORP Blovice ke schválení v roce 2018.

Připomínky, prosím, zasílejte na info@mas-aktivios.cz  do čtvrtka 24.11. 2016.

Děkujeme tímto za vaši aktivní spolupráci a těšíme se na další setkání s vámi.

Bc. Lenka Šrámková, koordinátor projektu Tvorba Místního akčního plávnu vzdělávání v SO ORP Blovice, tel. 724 326 695, e-mail: info@mas-aktivios.cz

17. 11. 2016 Zobrazit méně