Dnes je sobota, 21. 7. 2018, 6:14:21

Svátek má Vítězslav

21. 7. 2018

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Vážení a milí,

srdečně zveme všechny rodiče na úvodní cca dvouhodinový seminář

Co z toho našeho kluka/holky bude?“

v úterý 13. března 2018 od 17,00 hod. v konferenčním sálku KKC Přeštice

MAS Aktivios, z.s. ve spolupráci s Info Kariéra (informačně vzdělávací středisko Plzeňského kraje -http://www.infokariera.cz/kdo-jsme-co-chceme ) pořádá pro rodiče především "druhostupňových" ratolestí seminář (úvodní dalo by se říci :-), který se bude zabývat především současným přístupem ke kariérovému poradenství, vlivem rodičů na výběr kariérní cesty svých dětí a otázkou komunikace mezi rodiči a dětmi na téma kariéra.

• Kariérové poradenství – co to je, jak ho chápat, trendy
• Dovednosti pro řízení vlastní kariéry
• Vliv rodičů na rozhodování dětí - jak ho rodiče využívají/zneužívají
• Komunikace – jak dítě podpořit a nedusit
• Informační zdroje a možnosti, diskuze

Seminář je zdarma v rámci projektu Zpracování Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání pro ORP Přeštice

Z organizačních důvodů budeme rádi, potvrdíte-li nám Vaši případnou účast na tel. 721 759 772 nebo info@mas-aktivios.cz

Více informací u Mgr. Martiny Hanzlíková, tel. 721 759 772, info@mas-aktivios.cz, www.mas-aktivios.cz

Podpora vícedenních táborů pro děti a mládež na venkově v roce 2017

Účel podpory

Účelem dotačního programu je podpora táborů (mimo příměstských táborů) pro děti a mládež v délce minimálně 7 kalendářních dní realizovaných ve venkovských oblastech Plzeňského kraje (tj. mimo území města Plzně). Cílem programu je: - pozitivně ovlivňovat zdravý životní styl dětí a mládeže, - posílit vztah dětí a mládeže k přírodě, - zvýšit zájem o řemeslo a ruční práce, - rozvíjet kladné rysy osobnosti člověka, - podpořit práci v týmu, - podpořit aktivity, při nichž je potřeba vytrvalosti a důslednosti jednotlivce/skupiny, - podpořit aktivity, které přispějí ke zlepšení životního prostředí v oblasti konání tábora.

Důvod podpory

rozvoj nestátního neziskového sektoru v oblasti práce s dětmi a mládeží mimo školu a rodinu - podpora zdravého životního stylu dětí a mládeže - podpora zájmu o rukodělné a řemeslné aktivity - posílení vztahu dětí a mládeže k přírodě - podpora všestranného pozitivního osobnostního rozvoje dětí a mládeže - posílení zájmu dětí a mládeže o veřejné dění a motivace dětí a mládeže k aktivnímu zapojení do veřejného prostoru.

Potenciální žadatelé

spolek splňující podmínky stanovené zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a zákonem č. 304/2013 Sb., o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob, ve znění pozdějších předpisů - pobočný spolek splňující podmínky stanovené zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a zákonem č. 304/2013 Sb., o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob, ve znění pozdějších předpisů - ústav splňující podmínky stanovené zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a zákonem č. 304/2013 Sb., o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob, ve znění pozdějších předpisů - obecně prospěšná společnost.

Více zde.

5. 4. 2017 Zobrazit méně