Obsah

 
Taneční maraton 2. října 2010
 
 Jak jste to roztančili :-)  podívejte, jak vám to slušelo...
 
 
 
 
Pozvánka
 
Milí přátelé,
babí léto nás přivítalo, stromy barví své listy dozlatova... Přijďte s námi roztančit své tělo i mysl v sobotu 2. října od 11 hodin v KKC v Přešticích. Skvělá Helča Hodanová Vás vtáhne do víru tance a můžete si vyzkoušet Flirt dance, orientální tanec a Zumbu. Je určeno převážně pro mládež ve věku 15-30 let (ale není striktně omezeno :-), Zumba i pro pány !!! :-) Program a více o jednotlivých tancích v letáčku.
 
Flirt dance - začínáme S-faktorovým protahováním  a pokračujeme jednoduchými tanečními kroky až po krátkou sestavičku. Je to také tanec ve stylu Mouling Rouge. Důležitou součástí tohoto tance je, že dívka, či žena se postupně naučí mít ráda své tělo, čím se jí zvyšuje sebevědomí. Zlepšuje celkové držení těla a sebedůvěru.
 
Orientální tanec - zavede nás do tajů orientálních dálek a naučíme se základní prvky tance, které spojíme do krátkých kombinací.
 
Zumba - spojení latinsko-amerických tanců a aerobiku. je vhodná pro jakoukoli věkokovou skupinu. Může ji dělat každý, výhoda je totiž v tom, že si ji můžete přizpůsobit dlesvých možností, ale zaručeně se při ní zpotíte a spálíte mnoho kalorií. Jsou to jednoduché prvky spojené na velice hezkou hudbu, která je vytvářena přímo pro tyto účely.
 
Víte-li o někom, kdo má rád pohyb a tanec, přepošlete prosím tento e-mail.:-)
 
Z kapacitních důvodů doporučujeme se předem přihlásit na: h.hodanova@fios.cz, tel. 606 482 852 (je možno se hlásit jen na některou z lekcí)
 
Informace též na tel: 376 382 312, 725 883 296, e-mail: info@mas-aktivios.cz
 
 
Akce Taneční maraton je financována v rámci 1.ročníku programu pro mládež JUMP za podpory partnerů: místní akční skupiny OS Aktivios a mikroregionů Přešticko, Úslava a Radyně.
 
 
 
Srdečně Vás zve
za kancelář OS Aktivios
 
Mgr. Martina Hanzlíková
 
Ing.Hana Bouchnerová
 
Lenka Šrámková
Lenka Marková
Katka Hofmeisterová
 
Helena Hodanová - tanečnice
 
a za partnery JUMPu Ing. Petr Brandl – OS Aktivios
                                          Miloslava Loudová – mikroregion Přešticko
                                          Vlastimil Vrátník – mikroregion Úslava
                                          Zdeněk Matas – mikroregion Radyně