logo OPZ

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Tříletý projekt společnosti  MAS Aktivios, z.s. " Příměstské tábory na území MAS Aktivios " podpořené z Operačního programu zaměstnanost.

Více o projektu  na straně 10  našeho Zpravodaje 1/2018  v  tiskové zprávě zde.

Příměstské tábory v roce 2018 zde:Tábory MAS 2018

Vážení a milí rodiče,

také pro letošní rok připravujeme pro vás a vaše děti řadu příměstských táborů rozmístěných po celém území naší místní akční skupiny ( Přešticko, Blovicko, Staroplzenecko a Mirošovsko). Většina přím. táborů se velmi  osvědčila a  proto v nich budeme pokračovat i letos. Ještě však domlouváme pár táborů nových. Do konce února 2019 by veškeré informace o jednotlivých táborech, včetně  přihlášek a smluv k podpisu měly být pro vás k dispozici.

Za celý kolektiv se na vás i vaše děti těší  Ing. Hana Bouchnerová, hlavní koordinátor projektu Příměstské tábory na území MAS Aktivios,   tel. 728 168 248, e-mail : info@mas-aktivios.cz