Hasičské závody v Libákovicích - 26. 5. 2018

Typ akce: ostatní

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 6 hodin

HASIČSKÉ ZÁVODY V LIBÁKOVICÍCH  - OSLAVY VÝROČÍ 125 LET OD ZALOŽENÍ LIBÁKOVICKÉHO SBORU

Libákovičtí hasiči Vás srdečně zvou na 15. ročník soutěže v požárním útoku, spojený s oslavami výročí 125 let od založení sboru, který se uskuteční 26. května na louce u hasičské zbrojnice v Libákovicích. Muži se utkají v klání „O pohár starosty SDH“, ženy pak v „Memoriálu Heleny Hajšmanové“. Soutěž se i letos uskuteční s dopravním vedením 2 kusů hadic „B“ s použitím nástřikových terčů a to v obou kategoriích, muži i ženy. Měření časů bude zajištěno elektronickou časomírou.

V sobotním odpoledni se předvedou soutěžní družstva, oslavíme 125. výročí založení sboru, a vzpomeneme také 100. výročí založení naší republiky.

Na své si přijdou také děti, pro které bude připraven skákací hrad, velká trampolína ad.

V průběhu odpoledne bude vystaven historický prapor sboru a bude možné zakoupit výroční skleněné předměty.

Po skončení soutěže pak k tanci a poslechu zahraje Pepa Kubát.

Program soutěžního odpoledne:

- Prezentace soutěžících družstev 12 hod - 12,45 hod

- Slavnostní nástup družstev 13 hod

(s uctěním minuty ticha za zesnulé členy sboru)

- Zahájení soutěže 13,15 hod

- Ukončení soutěže 17 hod

Hudební vystoupení – Pepa Kubát: cca od 18 hod

Na všechny čeká v průběhu odpoledne bohaté občerstvení. Přijďte se bavit, podpořit soutěžní družstva, vzpomenout úctyhodná výročí, užít si s dětmi, anebo si večer zatančit při příjemných melodiích. Těšíme se Vás.

Miroslav Kšír, SDH Libákovice

Vytvořeno: 4. 5. 2018