Dnes je úterý, 19. 6. 2018, 18:14:21

Svátek má Leoš

19. 6. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Vážení a milí,

srdečně zveme všechny rodiče na úvodní cca dvouhodinový seminář

Co z toho našeho kluka/holky bude?“

v úterý 13. března 2018 od 17,00 hod. v konferenčním sálku KKC Přeštice

MAS Aktivios, z.s. ve spolupráci s Info Kariéra (informačně vzdělávací středisko Plzeňského kraje -http://www.infokariera.cz/kdo-jsme-co-chceme ) pořádá pro rodiče především "druhostupňových" ratolestí seminář (úvodní dalo by se říci :-), který se bude zabývat především současným přístupem ke kariérovému poradenství, vlivem rodičů na výběr kariérní cesty svých dětí a otázkou komunikace mezi rodiči a dětmi na téma kariéra.

• Kariérové poradenství – co to je, jak ho chápat, trendy
• Dovednosti pro řízení vlastní kariéry
• Vliv rodičů na rozhodování dětí - jak ho rodiče využívají/zneužívají
• Komunikace – jak dítě podpořit a nedusit
• Informační zdroje a možnosti, diskuze

Seminář je zdarma v rámci projektu Zpracování Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání pro ORP Přeštice

Z organizačních důvodů budeme rádi, potvrdíte-li nám Vaši případnou účast na tel. 721 759 772 nebo info@mas-aktivios.cz

Více informací u Mgr. Martiny Hanzlíková, tel. 721 759 772, info@mas-aktivios.cz, www.mas-aktivios.cz

Pozvánka na Den s Aktiviosem, který se uskuteční ve středu 14.12.2016

plakát

Vážení a milí,

dovolte, abych vás všechny opět po roce co nejsrdečněji pozvala jménem celé naší společnosti MAS Aktivios, z.s.  na tradiční  setkání   „Den s Aktiviosem“,  které se uskuteční v prostorách Kulturního a komunitního centra Přeštice ve středu 14. prosince 2016  od 13,00 hod. V příjemné předvánoční atmosféře vám představíme venkovské expozice na jižním Plzeňsku. Budete mnozí překvapeni, jaké zajímavosti se nachází v blízkosti vašich domovů a ani o nich nevíte.  Našimi hosty budou :

pan Jindřich Pouska, který vám poví něco o své životní pouti mlynáře,

manželé Votíkovi  koupili a opravili v Merklíně starý dům, který nyní slouží  nejen jako truhlářská dílna, ale uvnitř se nachází i expozice věnovaná starému tesařskému řemeslu,

pan Martin Lang, vedoucí Muzea Středních Brd Strašice si pro vás  připravil, co je nového v přírodním parku Brdy, co se chystá zajímavého  a samozřejmě  představí svoje nové dvě knihy,

paní Drahomíra Valentová  a pan Michal Tejček z Domu historie Přešticka budou  vyprávět o historii města  a  nedávné vydané knize „ Počátky Přeštic – dějiny Přeštic I.díl (do roku 1420)“

a  konečně pánové Pavel Motejzík a  Václav Kubernát  vás pozvou do  expozic na území Nepomucka, Dobřanska, Stodska a Hor. Týna.

Tak přijďte, program bude bohatý, těšíme se na diskuzi s vámi i za vaše názory a nové podněty. Večer si pak společně můžeme zazpívat na náměstí koledy. J

Za celou kancelář MAS Aktivios,z.s.  Hana Bouchnerová

2. 12. 2016 Zobrazit méně