Připravujeme pro vás - květen/červen 2017

Připravujeme pro vás:

V rámci projektů místních akčních plánů rozvoje vzdělávání pro vás připravujeme aktivity "na přání".  Před koncem školního roku máte na výběr z následujících workshopů, besed a setkání. Vyberte si, prosím, a v případě zájmu kontaktujte prosím koordinátorku projektu Mgr. Martinu Hanzlíkovou na tel. 721 759 772 nebo na info@mas-aktivios.cz

pondělí 26. června 2017 od 8,00 hod. na Prusinech (Nebílovy"Enviromentální výuka ve škole/družině" společné setkrání a workshop za účelem sdílení zkušeností a nasbírání inspirace pro další činnost. Určeno především pro vychovatele/pedagog.pracovníky/asistenty v družinách, ale také pro zájemce z řad učitelů v MŠ a ZŠ. Pozvánka a více informací zde.

čtvrtek 8. června 2017 od 16,30 hod. v KKC Přeštice "Skrytá nebezpečí internetu" beseda s odborníkem na prevenci rizikového chování Ing. Jiřím Šromem, na kterou je zvána široká rodičovská veřejnost - rodiče, kterým není jedno, co jejich děti dělají, když jsou u svých počítačů, mobilů a tabletů.

středa 31. května 2017 od 7,45 hod.   "Povídání tentokráte nejen u kafíčka" společné neformální setkání vedení mateřských škol na území ORP Přeštice a ORP Blovice za účelem sdílení zkušeností, nejprve v tělocvičně ZŠ J.Hlávky v Přešticích a poté v cukrárně U Baxů, ul. V Háječku v Přešticích. Pozvánka zde

LOGO

Vytvořeno: 3. 5. 2017