LOGOPro spolky

Společnost MAS Aktivios, z.s. podporuje od roku 2005 rozvoj Přešticka, Blovicka, Staroplzenecka a Mirošovska, aby se nám tady prostě všem dobře a spokojeně žilo.

Moc nás mrzí, že v tomto novém období nemůžeme z naši přidělené alokace vymezit  finanční podporu také  pro spolky, tak jako tomu bylo v předchozím období a to i přesto, že všichni víme, jak je spolková činnost v obcích nesmírně důležitá a záslužná. Vždyť především díky spolkům to na obcích pořád  žije, lidé se schází, něco pěkného společně tvoří, baví se i pracují, upevňují se tolik důležité mezilidské vztahy.

I z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že  vyhlásíme díky podpoře Plzeňského kraje grant, který je zaměřen právě na podporů spolků.

Pro spolky 2020

Dne 1.1. 2020 vyhlašuje Aktivios, z.s. grantový program  ProSpolky 2020, kdy chceme podpořit vaše nápady, chuť udělat pro sebe i široké okolí něco zajímavého, smysluplného. Vaše projekty by měly mít pozitivní dopad na okolí, mohou pomáhat k nalezení řešení místních problémů, podpořit rozvoj kultury a volnočasových aktivit, být vodítkem pro ostatní, jak užívat života...Vaší fantazii se prostě meze nekladou...

Podrobně o výzvě i o pravidlech grantu dočtete níže. Maximální výše podpory je 20 000,-Kč a jedná se pouze o projekty neinvestiční.

Termín příjmu žádostí od 1.1.2020 do 31.3 2020. POZOR! Z důvodů současné situace ohledně Covid 19 prodlužujeme termín příjmu žádostí až do 30. dubna 2020

V letošním roce bude součástí hodnocení veřejná prezentace projektu. Termín včas zveřejníme.

Přečtěte si:

Pravidla grantu aktualizovaná k 23.3. 2020 zde - platná

Pravidla grantu zde

Vyplňte:    Žádost ke stažení zde

Při publicitě projektu použijte následující loga:

Logo Plzeňského kraje

Logo MAS Aktivios, z.s.

Po ukončení akce či projektu podejte na MAS shrnutí v

Závěrečné zprávě:  Závěrečná zpráva v doc

Závěrečná zpráva v pdf

(příloha č. 2 Pravidel grantového programu)

Kontakt a konzultace: