Propagační publikace expozic - a máte tip, kam nejen s dětmi jít !

Propagační publikace expozic - a máte tip, kam nejen s dětmi jít ! Projekt spolupráce "Otevíráme poklady venkova"

Společná tištěná publikace vás provede právě vzniklými expozicemi regionálně a tematicky zaměřených a současně bude mapovat i další muzea a expozice na území jižního Plzeňska.

Vaše výlety můžete směřovat například do nepomuckého Zelenohorské pošty, tojické minizoo, ve špejcharu Chocenickém Újezdu se seznámíte s místní přírodou, myslivostí i historií Letinska, do Merklína zajeďte nejen za řemesly, ale též navštivte naučnou stezku Bijadla, v Mešně vás nadchne zachovaný Pouskův mlýn a historii mlynářství uslyšíte přímo od mlynáře Pousky, zámek ve Pteníně vám představí takové osobnosti regionu jako pan Kožíšek a rod Pálffyů a za již odrostlou generací oblíbenou Štěpánkou Haničincovou, resp. jejím odkazem zajeďte do Kvíčovic. A to není zdaleka vše, co náš region může nabídnout.

Jistě uvítáte slevové kupony, které jsou součástí každé publikace, a tak je neváhejte využít a navšivte ta kouzelná místa, která skrývají poklady našeho venkova a pomozte je otevřít, otevřít i svá srdce a duši...

Publikace budou k dispozici v jednotlivých expozicích, v informačních centrech regionu a samozřejmě i v kancelářích místních akčních skupin, které celý projekt společně s partnery realizují.

informace pro média

Ing. Hana Bouchnerová                                     Mgr. Martina Hanzlíková
manažerka OS Aktivios                                      projektová manažerka OS Aktivios
tel.: 728 168 248                                                 tel.: 725 883 296
e-mail: info@mas-aktivios.cz                              e-mail: info@mas-aktivios.cz

EVROPSKÝ ZEMĚDĚLSKÝ FOND PRO ROZVOJ VENKOVA:

EVROPA INVESTUJE DO VENKOVSKÝCH OBLASTÍ.

Vytvořeno: 15. 6. 2015
Poslední aktualizace: 15. 6. 2015 0:00